Sleva 25% na kuchyňský nábytek

AKCE

Výrazně rozšiřuje sortiment – nyní si vybere opravdu každý!

Na jaře, kdy vše rozkvétá, se podstatně rozroste také portfolio značky KUCHYNĚ gorenje. Od května bude síť značky KUCHYNĚ gorenje  rozmanitější a nabídne mnoho nových materiálů, dekorů i nových modelů kuchyní. Nově bude sortiment rozdělen na dvě základní řady: KLASIK a PREMIUM, obě nabízejí tři typy kuchyní – moderní, klasické a rustikální.

Řada KLASIK je vyráběna v Německu a je orientována především na klasický a rustikální styl, tradiční rodinné kuchyně. Oproti tomu řada PREMIUM se soustředí na designové a moderní kuchyně, v rámci sítě značky KUCHYNĚ gorenje poskytuje kvalitu a design již od roku 1962.

Síť studií značky KUCHYNĚ gorenje výrazně rozšiřuje nabídku ve všech aspektech – na výběr je až 80 dekorů laminátů, profilů MDF foliovaných dvířek, přes 340 modelů dvířek, neomezený výběr laků dle stupnice RAL, velká škála dřevo-dekorů, možnost užití dekorů dvířek i na korpusy a další výhody. Značka KUCHYNĚ gorenje s vysoce kvalitními kuchyněmi v různých cenových relacích (od Ekonomických až po Super Premium) je atraktivní volbou pro všechny socio-demografické skupiny. Samozřejmě zůstává zachován klíčový benefit – dokonalé spojení kuchyně se spotřebiči. Řada KLASIK se optimálně propojí např. s designovými kolekcemi Classico, RETRO či gorenje spotřebiči. Řada PREMIUM je vhodná pro propojení s designovými řadami, jako je například Simplicity, Ora-ïto nebo gorenje+.

Značka KUCHYNĚ gorenje navíc letos získala prestižní ocenění Superbrands a oficiálně vstoupila do elitního klubu nejvýznamnějších značek České republiky.

DOKONALÉ SPOJENÍ. KUCHYNĚ gorenje. Kuchyně a spotřebiče jedné značky. Moderní design, vysoká funkčnost a nekonečná praktická řešení.

Výprodej vzorových kuchyní Gorenje

Sleva až 50% - platí pro vzorové kuchyně Gorenje

Více informací zde:

http://www.g-kuchyne.cz/cz/vyprodej-vzorku-10/

Kontakntní formulář
Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Termín: *
Čas: *
Poznámka: